THKC “ZEKİ YUMURTACI” SİLAHLI PROPAGANDA BİRLİĞİ

0 2.307
image_pdf

Ben Türkiye Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi Savaşçısı İlker Akman


Faşist Türk devlet’inin Afrin’i işgal etme girişimi Türk devlet’inin intihar girişimidir. Ocak ayının 20 sinden bu yana Afrin’e, NATO’nun bütün teknolojisini kullanarak saldırmasına rağmen bir başarı elde edememiştir. Üç günde Afrin’i alacağız naraları atan faşizm korosu halkların direnişi karşısında lal olmuştur ve diz çökmüştür. Oligarşik dikta’nınTürkiye’deki nisbi demokrasiyi ortadan kaldırması, baskı ve zulmü arttırmasının nedenlerinden bir taneside Suriye ve Irak topraklarında oluşturduğu cihatçı çeteleri ile yenilmesi ve bu topraklarda fosilleşmesidir.

Faşist Türk devleti ve şu anki diktatörü Türklüğü bile tekeline almaya çalışması ve halkı dilsizleştirip renksizleştirmeye çalışması faşizmin dozajını gözler önüne sermektedir. Emperyalizmin sadık uşağı olan Türk devleti Afrin’de yüzlerce sivil katlederken ve çetelerine talan emri verirken, akabinde işgal etme gerekçesi olarak kendini kurtarıcı kisvesi ile açıklaması faşizmin riyakarlığının göstergesidir.

Faşist Türk devleti Osman’lının işgalci politikalarını emperyalistlerin denetimi ile Kuzey Suriye topraklarında çeteleri aracılığıyla uygulamaya çalışıyor. Fırat kalkanı adıyla çeteleri ile bayrak degiştiren NATO’nun ayakçısı Türk devleti Afrin’de halkın direnişi ile büyük bir hezimete uğrayacaktır.

Biz Zeki Yumurtacı Silahlı Propaganda Birliği olarak, Afrin’de Kürt Ulusunun Kendi Kaderini Tayin Hakkını elinden almaya çalışan faşist Türk devleti’ne karşı zafere kadar savaşacağız. Ve bu topraklarda şehit düşen Ramazan Güleken yoldaşımızın cesaretini kuşandık, İşgalci Türk devlet’ini mutlaka yeneceğiz, faşist Türk devleti son demlerini yaşamaktadır.

Türkiye’de halka uyguladığı şiddet ve cebir Türkiye’deki İşçi ve emekçi halkımızla devrimci kurtuluş mücadelemizle bertaraf edilecektir. Bu kof düzene karşı işçiler, emekçiler, kadınları ve öğrencileri sokaklara, barikatlara, savaşa ve zafere çağırıyoruz.

Faşizmin Türkiye’de ve Afrin’deki son çırpınışları beyhudedir, faşist Türk devleti yıkılacaktır. Dünya’da sınırları ve sınıfları kaldırmak için Oligarşiye karşı, Emperyalizme karşı, Faşizme karşı, Siyonizme karşı, savaş savaş savaş

TEK YOL DEVRİM.

YAŞASIN TÜRKİYE HALK KURTULUŞ PARTİSİ-CEPHESİ

28 Şubat 2018

www.KIZILDERETV.com

image_pdf
You might also like