Afrin’de İşgale, Suriye’de Emperyalizme, Türkiye’de Faşizme Karşı”Kurtuluşa Kadar Savaş

0 1.418
image_pdf

Amerikan Emperyalizminin İşbirlikçisi Faşist Türk Oligarşisi ve Nato’nun İşgalci Ordusu Efrin’e, Amerikan F 16 ları, İsrail Heronları, Alman Leopar ve Koç’un Altay Tankları, Zırlıları,Personel Taşıyıcıları,Faşist Erdoğan’ın damadının adını verdigi İHA,SİHA bayraktarı, TSK işgalci bir güç olmaktan öte birde vakıf  bünyesinde (Aselsan,Roketsan,TUSAS,Havelsan)Türkiye’de en büyük holdig, güdümlü ve lazer füzeler üreten, işçinin alınterini gasp eden, aynı zamanda kanından beslen vampir.

Liste uzatılabilir, Bu tablo Efrin işgalinde büyük tekelci ve emperyalizmle işbirlikçilik içinde olan ve işçi sınıfını sadece fabrikasında ücretli köle olarak çalıştırmakla yetinmeyen aynı zamanda gerici ve işgalci bir savaşta halkın evlatlarının kanı üzerinden milyonlarca dolar para kazanan halk düşmanı patronlar. Bu Efrin İşgalinin askeri,teknik ve finansal boyutu

Birde Nato’cu Türk oligarşisinin faşist diktatörü Erdoğan’ın ordusu dışında,Faşist-Irkçı İttifakın( AKP-MHP-CHP ve Kafatasçı Tansu’nun Akşener’i) örgütledigi paramiliter ve kontra kati sürüleri JÖH, PÖH, HÖH bunlar zamanında Mustafa Suphileri, Koçğiri katliamını,Dersim’de Çorum’da, Sivas’ta Gazi’de halkı katlettiler, Cizre ve Sur’da karşımıza çıktılar.

Tabi birde Efrin’i işgal saldırısını meşrulaştırmaya ve haklı kılmaya,Halkı altdatmaya yeminli Erdoğan’ın düdükleri,medya şakşakçıları CNN, ATV, KANAL D, STAR, BENGÜ TÜRK, ULUSAL KANAL bunlar görsel olanlar ve gazeteler.

Birde her biri “savaş sanatı dahisi Sun Tzu’ya taş çıkaracak cinsler, ültümatomla yatıp kalkan yazarlar, aktörler. halk düşmanları, Kısaca Faşist-Irkçı ittifak.

Gelelim Bizleri onurlu ve özgür kılan devrimci halk güçlerine

Yukarıda sıraladıklarımızın bütün hepsine karşı meydan okuyan Kürt,Türk,Arap,Fars Ermeni,Yunan,İtalyan Dünyanın namusu ve şerefi için savaşan,devrimci ve enternasyonalist savaşçılar Kullandıkları silah,Stalin’grat savunmasında Alman Nazilerine kök söktüren halk silahı AK47 Kleşnikof  ve süprizler.

Faşist-Irkçı İttifakı kendi sembolü altında birleştiren Faşist Devlet ( Bahçeli) Efrin’e işgal saldırısı sırasında Vietnam örneğini vermişti. biz halk savaşçılarının çok hoşuna gitti, Faşist -maşist ama egenceli bir yaratık.

Evet, Efrin’de kırlarda gerilla, kentte partizan savaşı ile Amerikan emperyalizmine hala unutamadığı sendromu yaşatan o küçük halkın büyük zaferi hafızalarımızda. Ho Chi Minh ve Giap unutulurmu BİR, İKİ, ÜÇ DAHA FAZLA EFRİN yaşatacağız, Amerikan ve onun işgalci, taşeron ordusuna. Birde yukarıda sıraladığımız liste, asla unutmayacağımız ve affetmeyecegimiz FAŞİST-IRKÇI İTTİFAK içinde mevzilenler..

Bugün olanlar Asla unutulmayacak ve asla affedilmeyecek.

Biz; Efrin’de emperyalizme karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de emperyalizmin işbirlikçisi faşist Türk oligarşisine karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de gerici ve işgalci Türk tekelci holdinğ’lerine karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de Amerika’nın ve Nato’nun İşgalci ordusuna karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de Kendi çıkar ve paylaşım savaşlarını Kürt halkı şahsında  gerçekleştiren Emperyalist güçlere karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de Ortadoğu’nun statükocu ve kukla devletlerine karşı savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de İşçilerin,emekçilerin alınteri ve yurtsever Türk halkının onuru için savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de Kürt Ulusunun ve halkının kendi kaderini tayin hakkı için savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de, Ortadoğu’da Kadının özgürlüğü ve eşitliği için savaşıyoruz.

Biz; Efrin’de siyonizme karşı Ortadoğu halklarının kurtuluşu için savaşıyoruz.

Biz bugün Suriye’de emperyalizme, Efrin’de işgale,Türkiye’de Faşizme Karşı sonuna kadar savaşacağız.

Ya Siz listedekiler,  “halkı katledenler unutulurmu.?

KURTULUŞA KADAR SAVAŞ…

13 Mart 2018
HALKIN DEVRİMCİ GÜÇLERİ
image_pdf
You might also like